top of page

Інтерв`ю

Mariusz Kaczmarek

PrivatBank, Deputy Chairman of the Management Board of

"For us the war began on February 15 - on this day there was a massive DDoS attack on Ukraine, which blocked all our services"

Mariusz Kaczmarek

Роман Марченко

RIA.сом Marketplaces, Chief Product Officer та член правління

"Компанія здійснила багато дрібних продуктових запусків. Ми одразу відмовилися від марки ВАЗ. Також у нас є можливість віддати свій автомобіль за зниженою ціною для ЗСУ."

Роман Марченко

Денис Суділковський

ЛУН, Маркетинг-директор

"Соціологічні дослідження свідчать, що не так багато людей хочуть залишитися в новому місці перебування, а планують повертатися додому за першої можливості."

Денис Суділковський

Анатолій Рогальський

Monobank, Директор з маркетингу

"Хотів сказати “що не потрібно бути зухвалим та лінивим та мати план на будь-які ситуації”, проте я розумію, що усе не спланувати тому я б залишив усе так, як у нас працює."

Анатолій Рогальський

Михайло Горобцов

YouControl, Chief Product Officer

"У розпал бойових дій ми переформатували роботу компанії таким чином, що працівник виходив із бомбосховища, працював, за можливості, 10-20 хвилин і цього було достатньо."

Михайло Горобцов

Євген Ковалевський

TECHIIA, Chief Product Officer / Chief Technical Officer

"Завжди є куди еволюціонувати і завжди є що покращити. Завжди можна заглибитися і у стресовій ситуації виділити те, що дійсно важливе."

Євген Ковалевський

Дмитро Адабір

Banda, Директор з розвитку

"Можу сказати, що дуже багато іноземних компаній, партнерів, з якими ми спілкуємося під час війни, дивляться і просто дивуються нам зі сльозами на очах"

Дмитро Адабір

Єгор Яроцький

MEGOGO, Chief Product Officer

"У перший же день ми відкрили доступ до безплатного телебачення, щоб люди мали змогу отримували актуальну інформацію. Пізніше, спільно з командою “Дія” ми розробили “Дія TV”, що дозволяє переглядати телеканали прямо зі смартфона та навіть за відсутності ТБ-сигналу."

Єгор Яроцький

Роман Петрик

Uklon, VP of product

"Ми завжди сміливо вносимо зміни до внутрішніх процесів. Наприклад, ще минулого року, задля підвищення власної ефективності, всі продуктові команди перейшли на канбан (з япон. метод управління розробкою програмного забезпечення). У часи повномасштабної війни це рішення виявилося для нас рятівним."

Роман Петрик

Ілля Гладченко

Київстар, Product owner

"Ми доклали багато зусиль для відновлення інфраструктури в деокупованих регіонах. Там є окремі підрозділи, які займаються роботою в полях, інженери. Це супер люди, адже вони працюють фактично під обстрілами, періодично відновлюючи базові станції"

Ілля Гладченко
bottom of page